hakkımızda

  •  

INOVADIA KESİCİ TAKIMLAR A.Ş.

Firmamızın değişmez prensipleri daima:
  • Kalite,
  • Hizmet,
  • Zamanında teslim ve
  • Uygun fiyat olmuştur.
Firmamız kesici takımlar ve yardımcı ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmak amacı ile ticari hayatına ve faaliyetlerine başlamıştır.

InovaDia Kesici Takımlar A.Ş. sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını her daim duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren kesici takımlar konusunda satış ve satış sonrası hizmet yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Dünyada ve ülkemizde marka olmuş birçok ürünün profesyonel tedarikçiliğini ve pazarlamasını da yapmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

InovaDia Kesici Takımlar A.Ş. kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Başarının arkasında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı ile hareket eden InovaDia Kesici Takımlar A.Ş. siz değerli iş ortaklarımızla çıkmış olduğu bu ticari yolculuğunda gelişimden, değişimden ve kolektif paylaşım ruhundan asla odun vermeden devam etmektedir.

Firmamız hitap ettiği pazarda güncel ihtiyaçlarınıza göre özellikle; Torna elmasları, freze elmasları, diş uçları, kesme uçları, Sermet, PCD, CBN gibi birçok geometrik form ve kaliteyi ayrıca karbur parmak freze, karbur çapak alma frezeleri, karbur matkap ve özel kaplama HSS matkap uçlarını SKYCUT markası adı altında ithal etmekte ve stoklarında bulundurmaktadır.

Pazarda başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan InovaDia Kesici Takımlar A.Ş. gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte de hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla;
InovaDia Kesici Takımlar A.Ş.
KESİCİ TAKIMLAR VE YARDIMCI ÜRÜNLERİ DÜNYASI
(+90) 216 661 51 10
(+90) 216 661 51 12
(+90) 549 254 06 37
info@inovadiatr.com